7 lipca 2015

Przedurlopowe inspiracje

Witajcie!
Chociaż do mojego dłuższego urlopu zostało jeszcze sporo czasu, już dziś pragnę podzielić się z Wami kilkoma inspiracjami związanymi z organizacją wyjazdu i samym pobytem.Nie chcąc powielać treści innych osób, zamieszczam Wam kilka - moim zdaniem - przydatnych linków.

 Na początku trzeba wszystko zaplanować, więc koniecznie zajrzyjcie na bloga Adrianny, która stworzyła całkiem fajną przedurlopową ściągę do której warto zajrzeć.


A gdy już wszystko zaplanujemy należy pomyśleć o spakowaniu walizki czy torby. Ostatnimi czasy coraz popularniejsze staje się podróżowanie z jak najmniejszą walizką, w której jesteśmy w stanie zmieścić jak najwięcej. Dlatego wszystkim pragnącym spakować się w bagaż podręczny polecam tekst Aliny. Na blogu znajdziecie również odnośnik do jej filmiku na ten temat. A jak już będziecie na jej blogu to sprawdźcie tekst o gadżetach które warto mieć przy sobie w czasie podróży.

Wyjeżdżając na zagraniczny urlop warto pomyśleć o ubezpieczeniu zdrowotnym. Niby to banalne, ale uwierzcie mi - można o tym zapomnieć. A nawet w ogóle nie pomyśleć. Dlatego przed wyjazdem pomyślcie o wyrobieniu Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Skoro jesteśmy przy zdrowiu - nie zapomnijcie zabrać apteczki. A co powinno się w niej znaleźć? Odpowiedź znajdziecie na stronie poradnikzdrowie.pl.


W przyszłym tygodniu napiszę dla Was kilka swoich porad dotyczących letniej kosmetyczki. Pozdrawiam i tym którzy wkrótce wyjeżdżają życzę udanego urlopu!

1 komentarz: